Zarabianie na przelewach zagranicznych – program poleceń Easysend

utworzone przez | 04 09 2017 | 0 komentarzy

Mieszkając za granicą czasami musimy wykonać operację finansową polegającą na przesłaniu pieniędzy do Polski. Popularnie nazywa się ona przelewem międzynarodowym i często przeraża wielu użytkowników, którzy zmuszeni są go wykonywać. Nie jest to jednak nic strasznego, jeśli posiada się sprawdzoną i zaufaną firmę, taką jak Easysend. W takim przypadku można nawet zacząć na tym zarabiać. W jaki sposób?

Program poleceń

Easysend oferuje od niedawna pewną promocję, która polega na tym, że klient zarabia jeśli poleci stronę swojemu znajomemu. Nie jest to jednak aż tak łatwe – osoba, której poleciliśmy przedsiębiorstwo musi skorzystać z jego usług. Wówczas możemy otrzymać za nią nawet 10 funtów! Chociaż nie jest to stałe ani do końca pewne źródło dochodu to jednak jest to ciekawa opcja na dorobienie sobie paru groszy. Easysend to natomiast firma, która przekonuje do siebie bardzo łatwo – wystarczy zapoznać się z ich ofertą i już wiadomo, że trudno na rynku o lepsze warunki przelewów międzynarodowych. Program poleceń Easysend jest zatem bardzo dobrym pomysłem dla każdego, kto już korzysta z ich usług, ale chciałby zacząć na tym zarabiać.

Jak zacząć zarabiać?

To bardzo proste. Masz konto i korzystasz z usług firmy Easysend? Jeśli jeszcze nie zacząłeś to zrób to jak najprędzej i nie trać więcej czasu ani pieniędzy. Po zarejestrowaniu się na stronie koniecznie wyślij choć jeden przelew, aby aktywować konto. Następnie udaj się do zakładki opisanej „Poleć nas i zarabiaj”. Właśnie tam znajduje się Twój osobisty link referencyjny, który musisz rozesłać swojej rodzinie, znajomym i przyjaciołom. Możesz go również udostępnić na stronach internetowych, forach bądź portalach społecznościowych – wszystko zależy od Ciebie. Pamiętaj jednak, że im większy zasięg i grono odbiorców tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś się zainteresuje i skorzysta z usług, które mu polecasz. Korzyść jest wówczas obopólna – Ty dostajesz 10 funtów natomiast osoba, która dała się namówić otrzymuje całkowicie darmowy przelew typu FAST. To rewelacyjna promocja, na której zyskuje każdy! Firma, Ty i osoba, która skusiła się na skorzystanie z usług Easysend.

Co jeszcze jest ważne?

Osoba, która pod wpływem Twojego linku referencyjnego postanowiła założyć konto na stronie jest zapisana jako ta, która była polecona przez Ciebie. Jednak pamiętaj, że 10 funtów dostaniesz dopiero wtedy, kiedy dokona ona operacji przelewów na łączną sumę stu funtów. Może to zatem nie nastąpić od razu, jednak w końcu na pewno pieniądze znajdą się na Twoim koncie. Promocja ta jest również o tyle korzystna, że nie ma limitu osób, którym możesz polecić Easysend. Może to być pięć osób, pięćdziesiąt a nawet pięćset! Wszystko zależy od tego ilu z nich postanowi założyć konto i zrobić przelew po wejściu w link otrzymany od Ciebie.

Program poleceń w Easysend to naprawdę wspaniały pomysł na to, w jaki sposób zarobić dodatkowe pieniądze. Nie jest to skomplikowane ani nie zajmuje dużo czasu, natomiast z pewnością można uznać, że udział w programie poleceń Easysend jest opłacalny.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły