Must have w każdym salonie fryzjerskim – niezbędne dodatki, które musisz kupić

utworzone przez | 13 02 2019 | 0 komentarzy

W salonie fryzjerskim liczy się nie tylko wystrój wnętrza, ale przede wszystkim profesjonalne wyposażenie i akcesoria, dzięki którym bez trudności będzie można stworzyć najbardziej rozmaite upięcia, cięcia czy farbowania. Warto zadbać również o podstawowe elementy wyposażenia wnętrz, z których będą korzystali klienci. Sprawdźmy must have każdego salonu!

Fotel fryzjerski – podstawa dobrego salonu

Fotel fryzjerski wiele mówi o salonie fryzjerskim i o jego podejściu do klienta. Warto zadbać, aby siedzisko było nie tylko praktyczne, ale również wygodne i komfortowe dla klienta. Decydując się na zakup fotela, koniecznie wybierzmy model z regulacją wysokości. Najczęściej stosowane są obecnie pompy hydrauliczne, jednak w ofertach sklepów znajdziemy również wersje wyposażone w pompy gazowe. Fotel fryzjerski powinien być obrotowy z możliwością zatrzymania ułożenia w różnej pozycji.

Podnóżki fryzjerskie a komfort klienta

Długotrwałe przybywanie w pozycji siedzącej może okazać się wyjątkowo niekomfortowe. Możemy zapewnić większą wygodę klientom, dostawiając do fotela fryzjerskiego podnóżek. Taki element zapewni wygodne ułożenie nóg i zapewni poprawną pozycję. Podnóżki fryzjerskie wykonane są z mocnych, trwałych materiałów jak stal nierdzewna, dodatkowo często pokryta warstwą chromu. Szeroki wybór podnóżków fryzjerskich znajdziesz na https://modnakaja.pl/pl/meble-fryzjerskie-oferta-48h_podnozki-fryzjerskie. Niektóre modele umożliwiają również regulację pochylenia czy wysokości. Taki dodatek powinien znaleźć się w każdym salonie!

Kuferek fryzjerski

Profesjonalny salon fryzjerski wyposażony jest w liczne kosmetyki, które umożliwiają pielęgnowanie włosów lub ich odpowiednie ułożenie. Jednak nie wszystkie produkty są regularnie używane. Warto zadbać by również w salonie fryzjerskim znalazło się miejsce na bezpieczne przechowywanie zapasów kosmetyków. Kuferek fryzjerski może stanowić praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Dodatkowo chcąc przetransportować zestaw produktów, zyskamy pewność, że będą bezpieczne i bez uszkodzeń dotrą na miejsce.

Wózek fryzjerski – pomocnik

Praca przy układaniu fryzur czy strzyżeniu wymaga skorzystania z wielu akcesoriów fryzjerskich. Aby ułatwić cały proces, większość fryzjerów korzysta z wygodnych wózków fryzjerskich, które pozwalają przyspieszyć działania i poprawiają komfort podczas pracy fryzjera. Wózki fryzjerskie mogą przyjmować różnorodne formy i wielkości. Często wyposażone są w liczne szuflady, przegródki, które ułatwiają zorganizowanie pracy. Dzięki odpowiednim powłokom łatwo utrzymać je w czystości i zachować ich schludny wygląd.

Odpowiednio wyposażony salon fryzjerski sprawi, że każdy klient będzie zadowolony z obsługi, a fryzjerzy będą mogli wygodnie pracować nawet przez kilka godzin. Fotele czy podnóżki fryzjerski są podstawowymi elementami, które powinny znaleźć się w każdym salonie. Ich wybór powinien być jednak odpowiednio przemyślany. Wysokiej jakości akcesoria fryzjerskie będą w stanie służyć przez wiele lat.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły