Co oglądaliśmy w 2014 roku? Z cyklu – grudzień, czas podsumowań!

utworzone przez | 22 11 2014 | 0 komentarzy

Dużymi krokami, tłustymi śledziami, zapachem piernika i kartkami wysłanymi już do Mikołaja, zbliża się do nas grudzień, czyli czas podsumowań. Dzisiaj postanowiłem pójść nieco w stronę marketingu internetowego i pokazać Wam jedne z najlepszych filmików opublikowanych w sieci. Przyznam szczerze, że żaden z nich nie umknął mojej uwadze. Ciekawe, ile z nich obejrzeliście także i Wy?

Dobry content musi nieść za sobą cząstkę treści wiralowej. Powinien rozchodzić się samoczynnie. Bez przesadnego namawiania, udostępniania, publikowania. Użytkownik sam musi mieć ochotę kliknąć enter. Później powinien to zrobić jeszcze raz i jeszcze. Tak przekazać dalej znajomym, a znajomi innym kolegom. Dobry content zapada w naszej głowie na długo. Chętnie do niego powracamy np. w rocznych zestawieniach.

Ja chętnie wracam do tego, co dobre. Dlatego przygotowałem dla Was ot, nieco rozbudowaną listę contentu, który tego roku oglądaliśmy najchętniej.

P.S. Z moich podsumowań szczególnie lubimy: filmy śmieszne – bo w rzeczywistości tak rzadko możemy się uśmiechać, wzruszające – bo każdy z nas ma w sobie coś z baby, bohaterskie – lubimy ratować świat, zaskakujące – [nie] zaskakujące są nudne.

Miłego oglądania!

Mógł bym tak jeszcze i jeszcze, ale żeby Was nie zanudzić, chętnie poczekam na inne propozycje pozostawione w komentarzach!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły