4 najlepsze firmy pośredniczące w przelewach międzynarodowych

utworzone przez | 10 07 2017 | 0 komentarzy

Przelewy międzynarodowe są ważne szczególnie dla osób mieszkających, pracujących bądź studiujących poza granicami kraju. Nierzadko się wtedy zdarza, że muszą skorzystać z tej opcji, aby przesłać pieniądze na inne konto, z odmienną walutą. Warto wtedy wiedzieć w jaki sposób zrobić to najtaniej i najszybciej!

Czemu firmy a nie bank?

Pośredniczące w przelewach firmy są często dużo tańsze niż wykonanie takiej operacji w banku. Ponadto, jeśli chcemy wykonać przelew walutowy w banku to często jest to okropnie trudna sprawa w porównaniu ze skorzystaniem z pomocy specjalnej firmy. Warto zatem się zastanowić i wybrać tę bardziej korzystną opcję, czyli skorzystanie z usług profesjonalnych przedsiębiorstw, które pośredniczą w przelewach międzynarodowych. Jedyny problem jaki może się wówczas pojawić to wybór najlepszej oferty wśród wielu ciekawych, przedstawionych na rynku. Chcesz wiedzieć co jest najbardziej optymalne? Porównaj ze sobą 4 najlepsze firmy wymienione poniżej.

Easysend

Oferta tej firmy jest niezwykle atrakcyjna nie tylko ze względu na brak ukrytych kosztów przelewów, ale także dlatego, że są one realizowane w sposób bardzo bezpieczny i szybki. W przypadku, jeśli zgłosimy problem na jego rozwiązanie firma daje sobie maksymalnie 1 dzień roboczy a zatem jesteśmy obsługiwani ekspresowo i sprawnie. Dodatkowym atutem tego właśnie przedsiębiorstwa jest to, że za pierwszy przelew FAST nie zapłacimy.

Szybkość realizacji zleceń także jest niewątpliwą zaletą Easysend, gdyż nasz odbiorca otrzyma go najpóźniej następnego dnia roboczego, bardzo często jednak zdarza się, że już po godzinie ma pieniądze na swoim koncie. Firma zapewnia swoim klientom również wygodę, ponieważ transfery pieniężne zlecać możemy zarówno przez stronę internetową jak i e-maila albo telefonicznie. Nie wspominając oczywiście o najważniejszej rzeczy, czyli niesamowicie atrakcyjnym, w porównaniu z innymi ofertami, kursie, dzięki któremu oszczędzić można niemałą kwotę. Istotne jest również to, że Easysend obsługuje kilka walut m.in. euro, funty, franki szwajcarskie itd.

Funcik.co.uk

Z szybkiej i prostej metody przesyłania pieniędzy do domu można skorzystać również w firmie funcik.co.uk. Środki przelejemy bowiem już w dziesięć minut i to przy dość wysokim kursie. Sporą wadą tego rozwiązania może się jednak okazać to, że firma ta obsługuje tylko jedną walutę funta. Skorzystają z niej zatem jedynie osoby żyjące i pracujące w Wielkiej Brytanii a nie w całej Europie.

Transfer24

Tu również dostajemy pierwszy przelew gratis, podczas którego przekonać się możemy jak łatwe, szybkie i bezpieczne są oferowane usługi. Aby zlecić operację należy jedynie wypełnić specjalny formularz i gotowe! Bez dokumentów, bez stresu. Rejestracja jest bezpłatna a przelewy realizowane są do wszystkich banków w Polsce.

Sami Swoi

Firma działająca na rynku już 13 lat i oferuje 3 rodzaje przelewów. Operacja STANDARD, która jest bardzo popularnie wybieraną opcją – pieniądze znajdują się na koncie złotówkowym już w dwa dni robocze po przelewie. Dla tych, którzy spieszą się nieco bardziej z przesłaniem środków polecany jest przelew typu EXPRESS, który gwarantuje, że zlecony transfer pieniężny znajdzie się u odbiorcy w kolejny dzień roboczy. Natomiast dla tych, którzy nie mają ani chwili do stracenia istnieje jeszcze trzecia opcja – przelew LIVE. Wysłana gotówka znajdzie się na koncie złotówkowym w zaledwie dziesięć minut.

Wybieraj mądrze i nie przepłacaj na wysyłce pieniędzy do domu. Wyjechałeś za granicę nie po to, aby tracić gotówkę przy przesyłaniu jej do kraju w celu zadbania o rodzinę. Firmy, które pośredniczą w przelewach międzynarodowych umożliwią Ci jak najkorzystniejszy przepływ Twoich środków.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły