10 najgorszych typów pracodawców!

utworzone przez | 16 04 2014 | 0 komentarzy

Szefa nie lubi się dla zasady, nie z jakiegoś powodu. Nie dlatego, że jest dobry, zły, wkurzający, upierdliwy, wredny, chciwy, zbyt wymagający, bo się czepia. Nie, wcale nie dlatego!

Spośród wszystkich rodzajów szefów możemy spotkać wybitne jednostki, które potrafią zadbać o to, by ich pracownikom nigdy się nie nudziło. Po firmie chodzą zawsze z głową uniesioną wysoko do góry. Czasem rzucą „Witaj” od niechcenia. Niekiedy szepną miłe słówko na ucho (tak, żeby przypadkiem inni pracownicy niczego nie usłyszeli i nie rozbestwili się od tych czułostek).

Przedstawiam Wam 10 najgorszych typów pracodawców, których najchętniej nigdy byście nie poznali (czego swoją drogą serdecznie Wam życzę):

 

1. Żartowniś

Uwielbia żartować, niestety czasem w tematach, które nie do końca śmieszą jego praconików. Dowcipne stwierdzenia na temat czasu wolnego, premii, awansu? Ciebie też to nie  śmieszy?

źródło: fabrykamemow.pl

źródło: fabrykamemow.pl

 

2. Nerwus

Już na schodach słychać jego nerwowe sapanie, ciężko stawiane kroki i czuć zły humor podszyty drogą wodą toaletową. Nigdy nie wiesz, kiedy wybuchnie. Jest jak bomba zapłonowa z opóźnionym wybuchem.

 

źródło: kobieta.wp.pl

źródło: kobieta.wp.pl

3. Zapominalski

Zdarza mu się zapominać o różnych rzeczach, szczególnie o premii, którą uzgadniałeś już dawno, dawno temu! Zapomina też Cię pochwalić po jakimś sukcesie, ale musisz mu wybaczyć, jest przecież bardzo zapracowany!

źródło: ryjbuk.pl

źródło: ryjbuk.pl

4. Pracoholik

Najgorsze co może Cię spotkać. Pracodawca pracoholik, nigdy nie zrozumie, że pracujesz 8 godzin dziennie, czyli tyle, ile teoretycznie masz zapisane w umowie. Być może z roztargnienia, a na pewno z powodu ilości pracy, często będzie do Ciebie wydzwaniał o różnych godzinach w ciągu dnia, a już na pewno w  nocy, kiedy będziesz smacznie zasypiał.

źródło: demotywatory.pl

źródło: demotywatory.pl

5. Szef lubiący przeciąg

Na dywanik prosi zwykle tylko kobiety… Lubi kierować w ich stronę uszczypliwe uwagi, a w gabinecie zawsze ma okno otwarte…

źródło: dlamnieciekawe.blox.pl

źródło: dlamnieciekawe.blox.pl

 6. Licznik – rozlicznik

Nie lubi, gdy ktoś marnuje czas. Zwłaszcza ten, który mógłby wykorzystac na sprawy firmowe.

źródło: fishki.pl

źródło: fishki.pl

7. Sknera

Ma węża w kieszeni, zwłaszcza wtedy, kiedy akurat Ty marzysz o podwyżce. Swoją drogą ciężko na nią pracowałeś ostatnie dwa lata.

źródło: kuku.pl

źródło: kuku.pl

8. Po prostu – Dupek!

Niestety, nie nadajecie na tych samych falach. Nie śmieszą Cię jego żarty, nie do końca rozumiesz co do Ciebie mówi. Trudna komunikacja, która zwykle kończy się i tak racją po stronie Dupka.

źródło: zwala.pl

źródło: zwala.pl

9. Szef wie lepiej

Nawet jeśli nie ma racji to… ma rację! Chyba nie masz wątpliwości?

źródło: mbiuro.pl

źródło: mbiuro.pl

10. Zbyt miły szef

Podejrzanie uśmiechnięty, miły? Wiedz, że coś jest nie tak…

źródło: fabrykamemow.pl

źródło: fabrykamemow.pl

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły